Benefiční sportovní happening na podporu těch, kteří svůj životní běh už končí.
Běh pro hospic
Běh pro Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích

PROPOZICE Běh pro hospic - 3. ročník

Běh pro hospic je benefiční akce, která je určena pro širokou veřejnost a která je zaměřena na podporu služeb Hospice sv. Štěpána v Litoměřicích. Koná se pod záštitou místostarosty Litoměřic Pavla Grunda.

KDY

v sobotu 3. června 2017

KDE

 u Hospice sv. Štěpána, Rybářské náměstí, Litoměřice

TRASY

okolo hospice - určena pro děti ročník narození 2011 a mladší, bez čipu a měření

1 km - určena pro děti ročník narození 2007 - 2010 a pro rodiče s kočárky = strollering

Děti s ročníkem narození 2011 a mladší mohou běžet 1 km se záznamem času, ale bez možnosti vyhodnocení, a to pouze v doprovodu rodičů nebo vedoucího sportovního týmu a na jejich plnou zodpovědnost.

3 km - určena primárně pro děti ročník narození 2006 - 2003 a všechny dospělé běžce

Děti s ročníkem narození 2007 – 2010 mohou běžet 3 km se záznamem času, ale bez možnosti vyhodnocení, a to pouze v doprovodu rodičů nebo vedoucího sportovního týmu a na jejich plnou zodpovědnost.

9 km - určena primárně pro běžce starší 15 let věku (tj. ročník narození 2002 a starší).

Děti s ročníkem narození 2003 – 2006 mohou běžet 9 km se záznamem času, ale bez možnosti vyhodnocení, a to pouze v doprovodu rodičů nebo vedoucího sportovního týmu a na jejich plnou zodpovědnost.

Děti do 15 let přihlašují do všech kategorií rodiče nebo vedoucí týmu.

CO JE NOVÉHO

 elektronické měření času - profesionální časomíra, každý závodník obdrží elektronický čip, který zaznamená jeho čas.

Každý běžec může se startovním číslem a čipem soutěžně absolvovat pouze 1 trasu. Pokud se chce přihlásit na druhou trasu, musí se na ní zaregistrovat zvlášť a zaplatit nové startovné. Děkujeme za pochopení.

KUDY

9 km - Hospic sv. Štěpána → Střelecký ostrov, Hospoda u letního kina → elektrárna Třeboutice → Střelecký ostrov, Hospoda u letního kina → Káva s párou → Hospic sv. Štěpána

3 km - Hospic sv. Štěpána → Střelecký ostrov, Hospoda u letního kina → Káva s párou → Hospic sv. Štěpána

1 km -  Hospic sv. Štěpána → Káva s párou → Hospic sv. Štěpána

Podrobně: viz detailní mapa s vyznačenými trasami

detailní mapa s vyznačenými trasami

JAK

Během, chůzí, přískokem, válením sudů nebo jakýmkoli jiným pohybem vlastního těla bez pomůcky. Na rychlosti nezáleží. Zváni jsou malí i velcí, staří i mladí, kteří mají rádi pohyb, příjemnou partu lidí nebo chtějí podpořit hospic. Běh není chápán jako klasický závod, ale jako sportovní charitativní happening na podporu Hospice sv. Štěpána.

PROGRAM

Pátek 2. 6.   

15:00 - 19:00     výdej startovních balíčků

Sobota 3. 6.

8:00 - 9:30         výdej startovních balíčků
9:30                   start trasy okolo hospice
9:50                   start trasy 1 km
9:55                   start rodičů s kočárky / strollering na 1 km
10:30                 start trasy 9 km
10:35                 start trasy 3 km
11:45                 vyhlášení výsledků všech tras a slosování startovních čísel o ceny

PŘIHLÁŠKY

on-line: do 31. 5. 2017 včetně platby na www.sportt.cz

na místě: max. 50 dodatečných míst pro první příchozí

Přihláška je platná a aktivní po připsání platby na účet. Věnujte prosím dostatečnou pozornost správnému vyplnění a odeslání přihlášky a platby. Nejprve zadejte svůj e-mail, poté obdržíte potvrzovací e-mail s heslem k vašemu účtu, a budete pokračovat v registraci. Děti do 15 let přihlašují rodiče přes svůj účet, z políčka nový uživatel. Takto můžete přihlásit celou rodinu nebo svůj tým. Pokud chcete dostat SMS zprávou své běžecké výsledky, uveďte i svůj telefon. Děkujeme.

KAPACITA

650 účastníků na všech trasách

STARTOVNÉ

Dospělí 300 Kč při on-line registraci, 400 Kč při registraci na místě.

Děti do 15 let 50 Kč.

Startovné zahrnuje: startovní balíček s číslem a s čipem - elektronické měření času, on-line registrace i výsledky, energetickou tyčinku, dárek.

Pro bezproblémové zpracování přihlášky doporučujeme startovné uhradit nejpozději do 31. května bankovním převodem na číslo účtu uvedeném na registračním webu, variabilní symbol vám bude přidělen po odeslání registrace v potvrzovacím emailu.

BENEFIČNÍ STARTOVNÉ

Účastníkům, kteří zaplatí vyšší, než stanovené startovné, tj. benefiční startovné, bude v případě zájmu dodatečně vydáno potvrzení o daru na částku, která převýší základní startovné. Pokud chcete vystavit potvrzení o daru, uveďte to v poznámce přihlášky.
Za benefiční startovné předem děkujeme J.

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás na e-mailu pro@hospiclitomerice.cz nebo na telefonu 604 228 865.

BEZPEČNOST

O běhu je informována Městská policie, která bude kontrolovat trasu na kritických místech. Přesto dávejte zvýšený pozor na dopravu!

Běh probíhá za plného silničního provozu. Každý se účastní na vlastní nebezpečí a na vlastní zodpovědnost a je povinen dodržovat pravidla silničního provozu, případně pokyny pořadatelů, Městské policie či Policie ČR. Trasu všichni absolvují na vlastní nebezpečí. V případě úrazu volejte 112.
Je doporučeno mít s sebou občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny.

OBČERSTVENÍ

Občerstvit se můžete u hospice a na občerstvovacích bodech na trase, kde bude k dispozici pitná voda (kavárna Káva s párou, Hospoda U letního kina, otočka trasy 9 km).

PŘEVLÉKÁNÍ, ÚSCHOVA OSOBNÍCH VĚCÍ, WC

Doporučujeme se již doma převléknout do sportovního oblečení. Hospic nedisponuje dostatečnými prostory pro převlékání. K dispozici bude improvizovaná šatna v prostorách jídelny, kde si můžete také odložit své věci. Bezpečnost v šatně bude zajištěna od 8:00 do 12:30 hodin. V případě nepříznivého počasí doporučujeme přibalit karimatku či deku na sezení. K dispozici budou dvě dámské a dvě pánské toalety v přízemí a v 1. patře hospice v části určené pro veřejnost.

Prosíme všechny účastníky, aby nevstupovali do prostor určených pro pacienty a jejich rodiny a aby respektovali jejich potřebu soukromí.

 

A TAK NEVÁHEJTE!

Přidejte se i vy - běžecky nebo pěšky. Zkuste alespoň kousek! Každý svým vlastním způsobem tak můžete přispět dobré věci a ještě se při tom pobavit a udělat něco pro své zdraví!

Akce je organizována Hospicem sv. Štěpána Litoměřicích, záštitu převzal Pavel Grund, místostarosta Litoměřic.

Těšíme se na vás